Hakkımızda

Farma Macun 1990 yılında Cihan Başpınar tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren sektör ile ilgili piyasaya kaliteli hizmet ve fiyatta güven kavramını daima ön planda tutarak gerek yurt içinde gerekse de son yıllarda ihracat yaptığı yurtdışı ülkelerde ,kendini geliştirmiş olduğu macun ,varak  gibi ürünlerle piyasadaki yerini almıştır.Macun üretiminde sektörün teknolojik gelişiminden ve kendi tecrübelerinden yararlanarak piyasamıza ve sektörümüze olumlu yönde katkılar sağlamanın çabası içerisindeyiz .

Bilgi birikimimiz ,teknoloji,yenı makıne ve ekipmanların kullanımı ,eğitim bilinciyle ürünlerimizin tanıtımı için fuar organizasyonlarına katılarak tanıtım ve yeni müşteri olanakları sağlamaktadır. İç piyasadaki faaliyetlerini yeterli görmeyip çeşitli ülkelere ihracat ve ithalat yapmaktadır. Yeni yatırım ve iyileştirme olanaklarımız çerçevesinde faaliyetlerimizi daha üst noktalara çekmenin gayreti içerisindeyiz
 

Amacımız kaliteli  üretimden ödün vermeden iç piyasada ve ihracat yaptığımız ülkeler nezninde adımızın duyulmasını ve türk malı olarak anılmasından onur duyarız ..